14.7 C
Banja Luka

MOĆNA ZVEZDA razbila Fenerbahče! Prvi trofej za Bahara

Zvezda je u trećem meču pobedila Fenerbahče sa 3:1 i sa maksimalnih devet bodova došli do trofeja na pripremnom turniru.

Ovo je ujedno i prvi trofej za Baraka Bahara na klupi crveno-belih.

Bila je ovo još jedna sjajna utakmica crveno-belih u kojoj su u svim segmentima igre nadigrali tursku ekipu.

Samo što je počela utakmica i pošto su fudbaleri Fenerbahčea krenuli sa centra, Olajinka i Kraso pritisli su poslednju liniju rivala koja je poslala loptu na suprotnu polovinu, a u kontranapadu Bukari proigrava doskorašnjeg napadača Sent Etjena koji još jednom prikazuje svoje karakteristike. Izbacio je Adama Salaja sjajnim potezom, otvorio prostor trčanjem i asistirao Piteru Olajinki za prvenac nigerijskog fudbalera u 21. sekundi duela.

Imali su igrači srpskog šampiona potpunu kontrolu i stvarali su šanse kao na traci, a nagrada za odličnu igru stigla je u 39. minutu kada Mirko Ivanić postiže novi pogodak za 2:0.

Fener je imao kolosalnu priliku u 45. minutu kada je Batušai imao čist zicer, ali je sjajno reagovao Popović.