8.7 C
Banja Luka

Zvezdina kanonada: „Crveno-bijeli“ razbili Igokeu

Košarkaši Crvene Zvezde u Beogradskoj Areni dočekali su ekipu Igokee. Ekipa Janisa Sferopulosa razbila je goste iz Laktaša rezultatom 91:68.

Početak utakmice bio je neizvjestan i to je bilo sve od „drame“ u duelu ovih ekipa u 4. kolu. Zvezda je dodala gas već u drugoj četvrtini i vrlo brzo stigla do maksimalnih plus 20.

Tim sa Malog Kalemegdana je do kraja utakmice odradio posao na najvišem nivou, tako da trijumf ekipe Janisa Sferopulosa nijednog trenutka nije doveden u pitanje.

Strašna kanonada Zvezdinih igrača, blago rečeno, indisponirala je goste iz Laktaša.

„Crveno-bijeli“ poslije četiri runde imaju ujednačen odnos pobjeda i poraza, kao i njihov današnji rival, koji je poklekao danas već nakon petnaestak minuta igre.

U zgusnutom rasporedu dva takmičenja, izabranici Janisa Sferopulosa će narednu utakmicu u ABA ligi igrati 21. oktobra protiv Budućnosti u Podgorici, dok će Igokea treću pobjedu pokušati da upiše na svom parketu protiv Cedevita Olimpije u petak.