Naslovna Sport Crvena Zvezda bez problema savladala Mladost

Crvena Zvezda bez problema savladala Mladost

0

Ekipa Crvene Zvezde večeras je u 28. kolu Super lige savladala ekipu Mladosti iz Lučana rezultatom 4:1.

Gosti iz Lučana odlučno su ušli u meč protiv lidera te su poveli golom Jovanovića u 34. minuti i šokirali ekipu Dejana Stankovića.

Međutim, ekipa sa „Marakane“ pokazala je zašto vodeća u prvenstvu, pa je čak tri puta u šest minuta zatresla mrežu gostujuće ekipe do kraja prvog poluvremena.

Golove su postigli Milunović (u 39′), Kanga (u 40′) i Pavkov (u 45′), čime je pitanje pobjednika riješeno u prvom dijelu utakmice.

Tačku na ovaj meč stavio je Nikolić koji je u 52. minuti pogodio za konačnih 4:1.

Ovom pobjedom Crvena Zvezda je i dalje lider na tabeli (80 bodova), sa devet bodova prednosti na drugoplasiranim Partizanom (71 bod).

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i "X" nalogu.