Naslovna Sport Crveno-beli DEMOLIRALI Novi Pazar i poslali poruku Partizanu pred VELIKO FINALE

Crveno-beli DEMOLIRALI Novi Pazar i poslali poruku Partizanu pred VELIKO FINALE

0

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Novi Pazar u drugoj utakmici polufinala Kupa Srbije rezultatom 8:0.

Zvezda je povela u šestom minutu golom El Fardu Bena. Asistenciju je ka reprezentativcu Komorskih ostrva uputio Milan Pavkov.

Posle gledanja VAR-a sudija je u 11. minutu dosudio penal za domaću ekipu. Rukom je u kaznenom prostoru Novog Pazara igrao Vahid Zimonjić.

Sa „bele tačke“ minut kasnije precizan je bio Ohi Omojžuanfo.

U 15. minutu u strelce se upisao Pavkov, posle udarca sa distance. Grešku odbrane gostiju pet minuta kasnije iskoristio je Omojžuanfo za drugi gol na meču.

Zvezda

Do kraja poluvremena Zvezda je preko Mirka Ivanića u 23. minutu povećala rezultat.

Crveno-beli su nastavku postigli još jedan gol sa jedanaesterca. U strelce se u 58. minutu upisao 19-godišnji Nikola Stanković.

Petar Stanić je u 81. minutu postigao novi gol za domaći tim, dok je konačan rezultat postavio Stanković u 89. minutu.

Ranije danas u finale Kupa Srbije plasirao se Partizan, koji je na svom terenu pobedio Vojvodinu sa 2:1.

Beogradski mediji preneli su da je posle završetka utakmice Partizana i Vojvodine došlo do tuče navijača Zvezde i Partizana na Autokomandi, nakon čega je reagovala policija.

Finale izmedju aktuelnog pobednika Kupa Crvene zvezde i Partizana na programu je 26. maja, a naknadno će biti poznato mesto održavanja utakmice.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i "X" nalogu.