Naslovna Sport Partizan ubjedljiv protiv Bačke

Partizan ubjedljiv protiv Bačke

0

Fudbaleri beogradskog Partizana savladali su u gostima ekipu Bačke rezultatom 4:0, što je donijelo ovoj ekipi 18. vezanu pobjedu.

Crno-beli su lako stigli do trijumfa protiv posljednjeplasirane ekipe prvenstva i tako ostvarili 18. pobjedu zaredom u svim takmičenjima.

Bačka se dobro držala sve do finiša prvog poluvremena. Sve je bilo jasno sredinom drugog dijela, kada su gosti za tri minuta postigli još dva gola i osigurali tri nova tri boda.

Partizan je od početka utakmice imao više od igre, dok su domaći u nekoliko navrata ozbiljno i nenadano uspijevali da priprijete.

Pogodtke za Partizan postigli su Vujačić (44′), Asano (58′), Marković (62 i Jović (82′).

Nakon reprezentativne pauze, Bačka će gostovati Javoru, dok će Partizan dočekati Metalac.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i "X" nalogu.