Naslovna Sport RAZIGRANI IVANIĆ Zvezda odnijela bodove iz Pazara

RAZIGRANI IVANIĆ Zvezda odnijela bodove iz Pazara

0

Crvena zvezda je uspjela da preživi gostovanje u Novom Pazaru. Beograđani su slavili sa 3:1 i tako zadržali prednost u odnosu na pratioce.

Zvezda je povela praktično iz prvog naleta. Nakon kornera na pravom mjestu je bio Milan Rodić koji je zatresao mrežu domaćeg tima. Novi Pazar je nakon toga bio nešto opasniji rival u prvih 45 minuta ali se odbranama istakao golman Milan Borjan. U finišu prvog dijela opasno je zaprijetila Zvezda. Prvo je nakon prekida Pankov iz dobre situacije šutirao u Drobnjaka, a zatim je umalo autogol postigao defanzivac domaćih Kojić. Drobnjak je zaustavio njegovu nespretnu reakciju.

Na startu drugog dijela Beograđani su opet poveli. Ivanić je sjajno odigrao, a Pavkov iz dobre situacije pogodio mrežu. Pazar se nije predavao pa je preko Sise smanjio na 1:2. Odlično je reagovao igrač domaćih u 57. minuti nakon centaršuta.

Ipak, sve dileme oko pobjednika riješio je Mirko Ivanić. Zahvatio je odbijenu loptu i sjajnim udarcem sa 20 metara zatresao mrežu za 3:1.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i "X" nalogu.