Naslovna Najnovije Đoković bolji od Frica: Za plasman u finale protiv Hurkača!

Đoković bolji od Frica: Za plasman u finale protiv Hurkača!

0

Ako je Đoković u Melburnu imao problema sa Amerikancem Tejlorom Fricom, to večeras u Parizu uglavnom nije bio slučaj.

Đoković i Fric su se sastali u četvrtfinalu Mastersa u Parizu, a ovoga puta se pitanje pobjednika nije postavljalo – Nole je slavio ubjedljivo, u dva seta, rezultatom 6:4 i 6:3, pa će se u borbi za plasman u finale sastati sa Poljakom Hubertom Hurkačem koji je ranije danas bio bolji od Australijanca
Dakvorta.

Sve je bilo riješeno posle jednog sata i 14 minuta, ali nije sve išlo ”glatko” večeras za Novaka, pogotovo kada su u pitanju servis-gemovi. U prvom setu je Fric uspio da napravi dva brejka, ali je i Novak lako osvajao gemove na njegov servis i to je u prvom setu učinio čak tri puta.

I drugi set je počeo ”razmjenom brejkova”, a do kraja je Novak napravio još jedan, za vođstvo od 4:2, posle čega nije dozvolio rivalu da se rezultatski vrati u ovaj meč.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i "X" nalogu.