Naslovna Izdvajamo NOLE RASTURIO PROTIVNIKA! Đoković u polufinalu Australijan opena

NOLE RASTURIO PROTIVNIKA! Đoković u polufinalu Australijan opena

0

Srpski teniser novak Đoković plasirao se u polufinale Australijan opena.

Đoković je u četvrtfinalu pobijedio Rusa Andreja Rubljova rezultatom 6:1, 6:2, 6:4.

Đoković je u trećem setu savladao Rubljova rezultatom 5:4.

Đoković osvaja i drugi set!!!

Srpski as uzeo je drugi set rezultatom 6:2.

Srpski as se malo namučio u ovom gemu, imao je čak četiri set lopte, a imao je i Rubljov brejk šansu, koju nije iskoristio.

Srpski teniser je bez problema prvi set završio u svoju korist. Rezultat je bio 6:1. Rubljov je u drugom gemu došao do jednog poena, ali Đoković mu dalje nije dao prostora.

Ovo je njihov četvrti međusobni duel. Đoković je slavio dva puta do sada, a Rubljov jednom.

Pobjednika ovog meča u polufinalu već čeka Amerikanac Tomi Pol, koji je savladao sunarodnika Bena Šeltona sa 3:1 u setovima (7:6 /8:6/, 6:3, 5:7, 6:4).

Prethodno je Đoković u osimini finala savladao domaćeg igrača Aleksa De Minaura sa 3:0 u setovima, dok je Rubljov bio bolji od Danca Holgera Runea, 3:2 u setovima.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i "X" nalogu.