Naslovna Sport Voždovac rano poveo, pa primio četiri gola od Zvezde

Voždovac rano poveo, pa primio četiri gola od Zvezde

0

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Voždovac u gostima rezultatom 4:1 u okviru 27. kola Superlige Srbije.

Domaćin je šokirao “crveno-bijele” odmah na početku i poveo već u četvrtom minutu kada je 17-godišnji Dragan Stoisavljević iskoristio centaršut Milojevića i zatresao mrežu Borjana.

Ubrzo je usledio totalni preokret.

Prvi je El Fardu Ben u 30. minutu doneo izjednačenje i ušao u istoriju Crvene zvezde, da bi osam minuta kasnije Mirko Ivanić doveo Zvezdu u vođstvo.

Pokušao je Voždovac hrabro da napadne zadnju liniju “crveno-bijelih”, međutim posle nekoliko pokušaja uslijedio je odgovor na drugoj strani.

Željko Gavrić je ušao u kazneni prostor i iskosa sa desne strane matirao Krunića u 67. minutu, a devet minuta kasnije u strijelce se upisao i Aleksa Vukanović.

Voždovac je zaprijetio preko Milosavljevića koji je pogodio prečku, ali do kraja meča nije bilo promjene rezultata, pa je Crvena zvezda ostvarila svoju 15. pobedu u nizu i dodatno se približila odbrani titule prvaka Srbije.