Naslovna Uncategorized Zvezda porazom počela Ligu Evrope

Zvezda porazom počela Ligu Evrope

0

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u prvom kolu Lige Evrope od francuskog Monaka rezultatom 1:0.

Zvezda je imala veliki broj šansi, posebno u drugom poluvremenu, ali je na kraju bodove sa „Marakane“ odnio francuski tim i postavio se na čelo Grupe H sa Ferencvarošem, koji je savladao Trabzonspor na domaćem terenu poslije drame (3:2).

Slavoljub Srnić, je bio tragičar, pošto je skrivio penal, baš kao i protiv Makabija.

Brila Embola bio je precizan sa bijele tačke u 74. minutu.

Zvezda je u meč ušla u lošoj formi, pošto je u prethodnih pet mečeva ostvarila samo jednu pobjedu, uz kiks protiv TSC-a na domaćem terenu u prethodnoj utakmici.

Bukari i Kanga se sukobili po završetku prvog poluvremena

Fudbaleri Crvene zvezde Osman Bukari i Gelor Kanga sukobili su se po završetku prvog poluvremena meča prvog kola grupe H Lige Evrope sa Monakom.

Dvojica fudbalera Crvene zvezde su se posvađala po završetku prvih 45 minuta meča u Beogradu.

Kako se vidi na TV snimku, Kanga je prvo nešto dobacio Bukariju, a onda je izbila svađa dvojice fudbalera Crvene zvezde.

Verbalni sukob dvojice fudbalera Zvezde prijetio je da preraste u fizički, a onda je njihov saigrač Kalidu Kulibali pokušao da ih razdvoji. U međuvremenu između dvojice fudbalera su se umiješali drugi članovi „crveno-bijelih“, koji su zaustavili dalju raspravu. Potom su svi otišli u svlačionicu.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i "X" nalogu.